serigrafi malzemeleri

HAKKIMIZDA

Ceren'in başarılı tarihcesi, serigrafi baskı mürekkepleri imalatı yapmak ve bu ürünleri en doğru şekilde pazara sunmak amacıyla bugünkü genel müdürü Yaşar KÂHYA tarafından 1989 yılında kurulmasıyla başlamıştır.

Ceren sektörün ihtiyaçlarını isabetli öngörülerle tespit edip, doğru zamanda doğru yatırım kararları alarak istikrarlı büyüyen ve hedeflediği kalite yönetim sisteminin sağladığı iyileştirme süreciyle, sürekli ve hızlı değişen teknolojiye adapte olabilmesi özelliğiyle alanında uzmanlaşmış takım arkadaşları ve ülke genelindeki yaygın bayilikleriyle, uluslararası bir şirket konumuna gelmiştir.

Müşteri memnuniyetinde ve hizmet kalitesinde en üst noktayı hedeflemesinin sonucu olarak 2000 yılında ürün çeşitliliğini arttırmak amacıyla ithalat yapmaya başlamıştır. Ceren ürün gamına Serigrafi Baskı, Tekstil Baskı Mürekkepleri ve Yardımcı malzemeleri, Serigrafi ve Tampon Baskı Makineleri sektöründe öncü olan uluslararası şirketlerle distribütörlük anlaşması imzalayarak Ceren Serigarafi Baskı Mürekkepleri ve Yardımcı Malzemeleri Ltd. Şti. ünvanı almıştır.

Bu önemli değişimin yanı sıra, yıllar içinde sürekli yükselen başarı grafiğinin temelinde erdemli ve dürüst çalışma ahlakı, satış sonrası verdiği üstün hizmet bulunmaktadır. Değişen ve gelişen teknoloji sayesinde her ne kadar serigrafi baskı yöntemi yerini dijital baskıya bırakmış gibi düşünülsede dünyadaki ilk baskı yöntemlerinden biri olan serigrafiye en az sizler kadar önem verip, Ceren olarak memnuniyetiniz memnuniyetimizdir ilkesiyle yolumuza siz değerli müşterilerimizle birlikte devam edeceğiz.

VİZYON

Baskı ve Serigrafi sektöründe yenilikler yaparak öncü kurum olmak.

MİSYON

Türkiye de ve bölge de uluslararası markalarla rekabet eden konumunu güçlendirmek, Türkiye'deki liderliğini geliştirerek sürdürmek.

DEGERLERİMİZ

Erdemli ve dürüst çalışma ahlakı, gelişmeleri yakından takip ederek gerekli değişimlere adapte olmak, kalite bütünlüğünü öne çıkarmak, topluma ve çevreye karşı duyarlı olmak.